Spis taboru

Przedstawiamy pełny spis taboru naszej firmy – każdy pasażer może wiedzieć, czym będzie podróżował.

PEŁNY SPIS TABORU PRIME RAIL SP.F. (w nawiasach podano bazy)

EN94

Warsbus ED10 II

ED59 "Acatus"

810

Seria 810

Sonreir Trenes II

(+ wagony 2 kl. 111A (60 szt.) + wagony 1 kl. 112A (15 szt.) (Warszawa, Wrocław))

EU07

EU07A

(+ Pesa Sundeck (60 szt.) (Szczecin))(+ Pesa Sundeck (30 szt.) (Warszawa))(+ Sonreir Coche HS1 (30 szt.) (Warszawa, Gdańsk))
(+ 144A + 168A1 + Coche HS1 (Warszawa))

Pesa Gama - 111Eb/EU12 & 111Db/SU162

Sonreir Trenes III

(+ 20 wagonów 144A (2 kl.) + 20 wagonów 168A1 (2 kl.) (Warszawa, Wrocław))

Seria 363

(+ 144A/168A1 (2 kl.) + Coche HS1 (Warszawa, Wrocław))

Adtranz 112E/EU43

(+ syp. 144A + 168A1 (kl. 2 (krajowe)/Economy (EN)) (Szczecin, Kraków))

Seria 386

SA106

SM42

ETR610 "Pendolino"

Bombardier Traxx P160AC (Prime Rail Deutschland)

Konsorcjum Tog Components – Sonreir Rail Vehicles S. A Lxd4 (4 szt.) + Coche (Bxhpi) (10 szt.) (Piotrków Tryb.)

Konsorcjum Tog Components – Sonreir Rail Vehicles S. A Trenes Estrecho – 3 szt. (Piotrków Tryb.)

Hunter ModernCity 12LE – 7 szt.

Przydziały:

  • EN94 – Karsznicka KD
  • ED10 II/2 – Warszawa – Bełchatów (P), Łódź – Ełk (1x P), Warszawa – Białystok (P)
  • ED59 – Szczecin (S1)
  • ED10 II/8 – Warszawa – Kraków (Ex), Warszawa – Poznań (P), Warszawa – Sokółka (P), Gdynia – Łódź (Ex), Szczecin – Malbork (P), Warszawa – Nowy Targ (Ex), Warszawa – Wrocław (P), Łódź – Ełk (1x P), Gdańsk – Wałbrzych (Ex), Warszawa – Erfurt (EC), Wrocław – Erfurt (EC), Warszawa – Przemyśl (P), Podczerwone – Opole (P)
  • 810 – Sanok – Krościenko (Os), Sanok – Medzilaborce (Os)
  • Trenes II – Szczecin (S1)
  • ED10 II/7 – Warszawa – Szczecin (H), Warszawa – Bruksela (EN)
  • Trenes III/SZT2 – Os w Warszawie, Poznań – Żagań (Os)
  • Trenes III/EZT3 – Piotrków – Rogowiec (Os), Piotrków – Wieluń (Os), Wrocław – Jelenia Góra (Os), Szczecin (S2, S21)
  • Trenes III/EZT6 – Nowy Sącz – Dęblin (RaL), Lubań Śląski – Poznań (RaL), Szczecin – Poznań – Wrocław (RaL), Warszawa – Szczecin (RaL)
  • Pesa Gama + Sundeck – Szczecin (S3, S4)
  • EU43 + 144A + 168A1 + Coche HS1 – Warszawa – Katowice (Ex), Nowe Warpno – Wrocław (Ex), Warszawa – Sucha Hora (Ex)
  • Pesa Gama + 144A + 168A1 + Coche HS1 – Warszawa – Kielce (RaL), Warszawa – Toruń (RaL), Warszawa – Bydgoszcz (RaL), Szklarska Poręba – Świnoujście (Ex), Warszawa – Przemyśl (Ex)
  • ES64F4 + syp. 144A + 168A1 – Nowe Warpno – Nowy Targ (NEx), Kraków – Wien (EN), Zakopane – Ustka (NEx), Warszawa – Nowe Warpno/Kołobrzeg/Świnoujście (NEx)
  • 363 + 144A/168A1 – Warszawa – Brno (EC), Wrocław – Praha (EC)
  • SA106 – Sucha Hora – Nowy Sącz (Os)
  • SM42 – prace manewrowe w bazach
  • ETR610 – pociągi ECE
  • Trenes III/SZT5 – Szczecin – Hamburg (EC), Warszawa – Kraśnik (Ex), Warszawa – Chełm (Ex), Gdynia – Kaliningrad (Ex)
  • Pesa Gama + 7x Coche HS1 – Warszawa – Karpacz (2x Ex), Olsztyn – Poznań (P), Warszawa – Kłodzko (P), Płock – Terespol (P)
  • tabor wąskotorowy – Nowa Piotrkowska KW, Krośniewicka KD