Relacje pociągów

Tutaj można zapoznać się z pełną listą naszych połączeń – regionalnych, krajowych, jak i międzynarodowych.

Szczecińska Kolej Aglomeracyjna:

Szczecin Główny – Nowe Warpno (S1, S11)
(Szczecin Turzyn -) Szczecin Główny – Gryfino – Dolna Odra (S2, S21)
Nowe Warpno – Szczecin Główny – Stargard – Pyrzyce (S3)
Szczecin Dąbie – Szczecin Główny – Tantow – Angermünde (S4)

Koleje Warszawskie:

Warszawa Gł. – Warszawa Młociny (W1)
Warszawa Gł. – Konstancin-Jeziorna (W2)
Warszawa Gł. – Grodzisk Mazowiecki (W3)
Warszawa Gł. – Ożarów Mazowiecki (W4)
Ożarów Mazowiecki – Warszawa Gdańska (W5)
Ożarów Mazowiecki – Warszawa Młociny (W51)
Konotopa – Warszawa Gł. (W55)

Pociągi osobowe:

Sanok – Krościenko
Sanok – Nowy Łupków – Medzilaborce
Piotrków Tryb. – Rogowiec
Piotrków Tryb. – Wieluń
Poznań Gł. – Żagań
Wrocław Świebodzki – Jelenia Góra
Trstena – Podczerwone – Nowy Targ Fabryczny – Nowy Sącz
Krapkowice – Nysa
Stronie Śląskie – Kłodzko – Radków
Suwałki – Ełk

Pociągi dalekobieżne i międzynarodowe:
Pociągi pospieszne:

P 1211 Król Maciuś Pierwszy Warszawa Gł. – Bełchatów Miasto (1:43 dla relacji)
P 2112 Król Maciuś Pierwszy Bełchatów Miasto – Warszawa Gł.
P 1213 Brunatny Lublin Gł. – Warszawa Centralna – Bełchatów Miasto
P 2114 Brunatny Bełchatów Miasto – Warszawa Centralna – Lublin Gł.
P 1215 Niedźwiedź Lublin Gł. – Warszawa Centralna – Bełchatów Miasto
P 2116 Niedźwiedź Bełchatów Miasto – Warszawa Centralna – Lublin Gł.
P 1217 Energetyk Warszawa Gł. – Bełchatów Miasto
P 2118 Energetyk Bełchatów Miasto – Warszawa Gł.
P 1025 Jaćwing Warszawa Gł. – Grodno (06:05 dla relacji)
P 1026 Jaćwing Grodno – Warszawa Gł.
P 1027 Warszawa Gł. – Kuźnica Białostocka – Grodno
P 1028 Grodno – Kuźnica Białostocka – Warszawa Gł.
P 3625 Niebko Terror Szczecin Niebuszewo – Malbork (05:30 dla relacji)
P 6326 Niebko Terror Malbork – Szczecin Niebuszewo
P 3627 Szczecin Niebuszewo – Malbork
P 6328 Malbork – Szczecin Niebuszewo
P 5412 Iskra Podczerwone – Opole Gł. (06:30 dla relacji)
P 4513 Iskra Opole Gł. – Podczerwone
P 5414 Podczerwone – Opole Gł.
P 4515 Opole Gł. – Podczerwone
P 62501 Olsztyn Gł. – Poznań Gł.
P 26502 Poznań Gł. – Olsztyn Gł.
P 17500 Płock – Terespol
P 71501 Terespol – Płock
P 1011 Warszawa Wileńska – Białystok
P 1012 Białystok – Warszawa Wileńska

Pociągi RapidLink:
RaL 1405 Warszawa Główna – Jastrzębie Zdrój
RaL 4106 Jastrzębie Zdrój – Warszawa Główna
RaL 1407 Warszawa Główna – Jastrzębie Zdrój
RaL 4108 Jastrzębie Zdrój – Warszawa Główna
RaL 4001 Magistrala Podsudecka Katowice – Zgorzelec Miasto
RaL 4002 Magistrala Podsudecka Zgorzelec Miasto – Katowice
RaL 4003 Śląska Kolej Górska Katowice – Zgorzelec Miasto
RaL 4004 Śląska Kolej Górska Zgorzelec Miasto – Katowice
RaL 1301 Racibórz – Zielona Góra Główna
RaL 3102 Zielona Góra Główna – Racibórz
RaL 1303 Lwówek Śląski – Zielona Góra Główna
RaL 3104 Zielona Góra Główna – Lwówek Śląski
RaL 3601 Pyrzyce – Gdynia Główna
RaL 6302 Gdynia Główna – Pyrzyce
RaL 14500 Śnieżnik Warszawa Gł. – Kudowa Zdrój/Stronie Śląskie
RaL 41501 Śnieżnik Kudowa Zdrój/Stronie Śląskie – Warszawa Gł.
RaL 5126 Przemyśl – Warszawa Gł. (05:50 dla relacji)
RaL 1517 Warszawa Gł. – Przemyśl
RaL 41552 Wrocławianka Wrocław Świebodzki – Warszawa Gł. (3:11 dla relacji)
RaL 14551 Wrocławianka Warszawa Gł. – Wrocław Świebodzki
RaL 41554 Krasnal Wrocław Świebodzki – Warszawa Gł.
RaL 14553 Krasnal Warszawa Gł. – Wrocław Świebodzki
RaL 41556 Knysza Wrocław Świebodzki – Warszawa Gł.
RaL 14555 Knysza Warszawa Gł. – Wrocław Świebodzki
RaL 2124/5 Syberia Łódź Fabryczna – Olecko (06:30 dla relacji)
RaL 1224/5 Syberia Olecko – Łódź Fabryczna
RaL 2126/7 Łódź Fabryczna – Giżycko
RaL 1226/7 Giżycko – Łódź Fabryczna
RaL 1227 Koziołek Warszawa Młociny – Poznań Gł. (3:40 dla relacji)
RaL 2128 Koziołek Poznań Gł. – Warszawa Młociny
RaL 1225 Rogal Warszawa Młociny – Poznań Gł.
RaL 2126 Rogal Poznań Gł. – Warszawa Młociny
RaL 12501 Warszawa Młociny – Poznań Gł.
RaL 21502 Poznań Gł. – Warszawa Młociny
RaL 12503 Hetman Czarniecki Warszawa Młociny – Poznań Gł.
RaL 21504 Hetman Czarniecki Poznań Gł. – Warszawa Młociny
RaL 1301/13311 Wybrzeże Warszawa Młociny – Szczecin Niebuszewo/Trzebiatów (06:40 dla relacji)
RaL 31312/3102 Wybrzeże Trzebiatów/Szczecin Niebuszewo – Warszawa Młociny
RaL 1303 Paprykarz Warszawa Młociny – Szczecin Niebuszewo
RaL 3104 Paprykarz Szczecin Niebuszewo – Warszawa Młociny
RaL 5122 Nowy Sącz – Garwolin (06:25 dla relacji)
RaL 1513 Garwolin – Nowy Sącz
RaL 5124 Nowy Sącz – Garwolin
RaL 1515 Garwolin – Nowy Sącz
RaL 4222 Lubań Śląski – Poznań Gł. (04:49 dla relacji)
RaL 2423 Poznań Gł. – Lubań Śląski
RaL 3411 Szczecin Gł. – Wrocław Świebodzki (05:09 dla relacji)
RaL 4312 Wrocław Świebodzki – Szczecin Gł.
RaL 3413 Szczecin Gł. – Wrocław Świebodzki
RaL 4314 Wrocław Świebodzki – Szczecin Gł.
RaL 4511 Wrocław Gł. – Przemyśl Gł.
RaL 4512 Przemyśl Gł. – Wrocław Gł.

RaL 12553 Majonez Warszawa Gł. – Kielce (04:15 dla relacji)
RaL 21554 Majonez Kielce – Warszawa Gł.
RaL 12555 Scyzoryk Warszawa Gł. – Kielce
RaL 21556 Scyzoryk Kielce – Warszawa Gł.
RaL 16501 Piernik Warszawa Młociny – Toruń Gł. (02:50 dla relacji)
RaL 61502 Piernik Toruń Gł. – Warszawa Młociny
RaL 16503 Kopernik Warszawa Młociny – Toruń Gł.
RaL 61504 Kopernik Toruń Gł. – Warszawa Młociny
RaL 16505 Warszawa Młociny – Bydgoszcz Gł. (03:30 dla relacji)
RaL 61506 Bydgoszcz Gł. – Warszawa Młociny
RaL 16507 Warszawa Młociny – Bydgoszcz Gł.
RaL 61508 Bydgoszcz Gł. – Warszawa Młociny

Pociągi ekspresowe:
Ex 1401 Spodek Warszawa Gł. – Katowice (02:30 dla relacji)
Ex 4102 Spodek Katowice – Warszawa Gł.
Ex 1403 Górnoślązak Warszawa Gł. – Katowice
Ex 4104 Górnoślązak Katowice – Warszawa Gł.
Ex 1501 Pierogi Warszawa Gł. – Kraków Gł. (02:25 dla relacji)
Ex 5102 Pierogi Kraków Gł. – Warszawa Gł.
Ex 1503 Wojtyła Warszawa Gł. – Kraków Gł.
Ex 5104 Wojtyła Kraków Gł. – Warszawa Gł.
Ex 1505 Stolica Warszawa Gł. – Kraków Gł.
Ex 5106 Stolica Kraków Gł. – Warszawa Gł.
Ex 15305 Kazimierz Warszawa Gł. – Kraków Gł.
Ex 51306 Kazimierz Kraków Gł. – Warszawa Gł.
Ex 15307 Warszawa Gł. – Kraków Gł.
Ex 51308 Kraków Gł. – Warszawa Gł.
Ex 15309 Warszawa Gł. – Kraków Gł.
Ex 51310 Kraków Gł. – Warszawa Gł.
Ex 1509 Ella Warszawa Gł. – Nowy Targ* (05:24 dla relacji podstawowej)
Ex 5108 Ella Nowy Targ – Warszawa Gł.*
Ex 1507 Yakari Warszawa Gł. – Nowy Targ*
Ex 51356 Yakari Nowy Targ – Warszawa Gł.*
Ex 3400 Nadodrzanka Nowe Warpno – Wrocław Świebodzki (05:40 dla relacji)
Ex 4301 Nadodrzanka Wrocław Świebodzki – Nowe Warpno
Ex 3402 Pogranicznik Nowe Warpno – Wrocław Świebodzki
Ex 4303 Pogranicznik Wrocław Świebodzki – Nowe Warpno
Ex 6202/3 Rejsowiec Gdynia Gł. – Łódź Fabryczna (05:30 dla relacji)
Ex 2602/3 Rejsowiec Łódź Fabryczna – Gdynia Gł.
Ex 6204/5 Prince Baltic Gdynia Gł. – Łódź Fabryczna
Ex 2604/5 Prince Baltic Łódź Fabryczna – Gdynia Gł.
Ex 15301 Józef Bem Warszawa Gł. – Trstena* (05:45 dla relacji podstawowej, 07:18 dla gwiazdki)
Ex 51302 Józef Bem Trstena – Warszawa Gł.*
Ex 64311 Wałbrzych – Tribrony Express Gdynia Gł. – Wałbrzych Gł. (08:40 dla relacji)
Ex 46312 Wałbrzych – Tribrony Express Wałbrzych Gł. – Gdynia Gł.
Ex 64313 Gdynia Gł. – Wałbrzych Gł.
Ex 46314 Wałbrzych Gł. – Gdynia Gł.
Ex 11331 Warszawa Gł. – Lublin Gł. – Przemyśl Gł.
Ex 10332 Przemyśl Gł. – Lublin Gł. – Warszawa Gł.
Ex 11333 Warszawa Gł. – Zamość – Hrubieszów Miasto
Ex 10334 Hrubieszów Miasto – Zamość – Warszawa Gł.
Ex 15303 Warszawa Gł.  – Przemyśl Gł.
Ex 51304 Przemyśl Gł. – Warszawa Gł.
Ex 43351 Szklarska Poręba Górna – Świnoujście (09:45 dla relacji)
Ex 34352 Świnoujście – Szklarska Poręba Górna
Ex 66201 Kwiatkowski Gdynia Gł. – Braniewo Kaliningrad Passażyrskij
Ex 66202 Kwiatkowski Kaliningrad Passażyrskij Braniewo – Gdynia Gł.
Ex 14301 Karkonoska Strzała Warszawa Gł. – Karpacz
Ex 41302 Karkonoska Strzała Karpacz – Warszawa Gł.
Ex 14303 Sudecki Ekspres Warszawa Gł. – Karpacz
Ex 41304 Sudecki Ekspres Karpacz – Warszawa Gł.
NEx 13371 Warszawa Młociny – Nowe Warpno/Kołobrzeg/Świnoujście
NEx 31372 Nowe Warpno/Kołobrzeg/Świnoujście – Warszawa Młociny
NEx 35361 Małgosia Nowe Warpno – Nowy Targ* (prowadzi wagony do przewozu aut osobowych)
NEx 53362 Małgosia Nowy Targ – Nowe Warpno* (prowadzi wagony do przewozu aut osobowych)
NEx 56361 Bryza Nocna Zakopane – Ustka
NEx 65362 Bryza Nocna Ustka – Zakopane
H 13361 Warszawa Młociny – Szczecin Gł.
H 31362 Szczecin Gł. – Warszawa Młociny

Tymczasowe pociągi ekspresowe:
Ex 10119 Warszawa Główna – Dorohusk
Ex 10120 Dorohusk – Warszawa Główna
Ex 14001 Brno Express Warszawa Gł. – Zebrzydowice
Ex 41002 Brno Express Zebrzydowice – Warszawa Gł.
Ex 14101 Warszawa Główna – Zwardoń
Ex 41102 Zwardoń – Warszawa Główna
Ex 14103 Warszawa Główna – Zwardoń
Ex 41104 Zwardoń – Warszawa Główna
Ex 15101 Warszawa Główna – Przemyśl Główny
Ex 51102 Przemyśl Główny – Warszawa Główna
Ex 15311 Warszawa Główna – Muszyna
Ex 51312 Muszyna – Warszawa Główna
Ex 10111 Generał Gryf Warszawa Główna – Siemianówka
Ex 10112 Generał Gryf Siemianówka – Warszawa Główna
Ex 10113 Warszawa Główna – Suwałki
Ex 10114 Suwałki – Warszawa Główna
Ex 10115 Warszawa Główna – Suwałki
Ex 10116 Suwałki – Warszawa Główna
Ex 10117 Warszawa Główna – Suwałki
Ex 10118 Suwałki – Warszawa Główna
Ex 13191 Tabaluga Warszawa Gł. – Rzepin
Ex 31192 Tabaluga Rzepin – Warszawa Gł.
Ex 13193 Warszawa Gł. – Rzepin
Ex 31194 Rzepin – Warszawa Gł.
Ex 14105 Warszawa Główna – Zgorzelec Miasto
Ex 41106 Zgorzelec Miasto – Warszawa Główna
Ex 14107 Warszawa Główna – Zgorzelec Miasto
Ex 41108 Zgorzelec Miasto – Warszawa Główna
Ex 14109 Ještěd Warszawa Główna – Szklarska Poręba Górna
Ex 41110 Ještěd Szklarska Poręba Górna – Warszawa Główna
Ex 40123 Tyrion Warszawa Główna – Węgliniec
Ex 44124 Tyrion Węgliniec – Warszawa Główna

Pociągi EuroCity, EuroNight i EuroCityExpress:
(UWAGA! Od dnia 15 marca, w związku z decyzją premiera, zawieszone zostają wszystkie połączenia międzynarodowe. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem zawierającym informacje o zmianach w ruchu pociągów Prime Rail.)

EC 10111 Generał Gryf Warszawa Główna – Siemianówka – Wołkowysk
EC 10112 Generał Gryf Wołkowysk – Siemianówka – Warszawa Główna
EC 10113 Warszawa Główna – Mockava – Vilnius
EC 10114 Vilnius – Mockava – Warszawa Główna
EC 10115 Warszawa Główna – Mockava – Vilnius
EC 10116 Vilnius – Mockava – Warszawa Główna
EC 10117 Warszawa Główna – Kaunas
EC 10118 Kaunas – Warszawa Główna
EC 10119 Warszawa Główna – Dorohusk – Kowel
EC 10120 Kowel – Dorohusk – Warszawa Główna
EC 13191 Tabaluga Warszawa Gł. – Erfurt Hbf. (8:30 dla relacji)
EC 31192 Tabaluga Erfurt Hbf. – Warszawa Gł.
EC 13193 Warszawa Gł. – Erfurt Hbf.
EC 31194 Erfurt Hbf. – Warszawa Gł.
EC 14001 Brno Express Warszawa Gł. – Brno hl.n. (6:25 dla relacji)
EC 41002 Brno Express Brno hl.n. – Warszawa Gł.
EC 14101 Warszawa Główna – Bratislava hl. st.
EC 41102 Bratislava hl. st. – Warszawa Główna
EC 14103 Warszawa Główna – Bratislava hl. st.
EC 41104 Bratislava hl. st. – Warszawa Główna
EC 14105 Warszawa Główna – Zgorzelec Miasto – Dresden Hauptbahnhof
EC 41106 Dresden Hauptbahnhof – Zgorzelec Miasto – Warszawa Główna
EC 14107 Warszawa Główna – Zgorzelec Miasto – Dresden Hauptbahnhof
EC 41108 Dresden Hauptbahnhof – Zgorzelec Miasto – Warszawa Główna
EC 14109 Ještěd Warszawa Główna – Szklarska Poręba Górna – Liberec
EC 41110 Ještěd Liberec – Szklarska Poręba Górna – Warszawa Główna
EC 15101 Warszawa Główna – Mostyska II – Lviv
EC 51102 Lviv – Mostyska II – Warszawa Główna
EC 30101 Hansa Szczecin Dąbie – Hamburg Altona (5:20 dla relacji)
EC 33102 Hansa Hamburg Altona – Szczecin Dąbie
EC 40001 Kotlina Kłodzka Wrocław Świebodzki – Praha hl.n. (5:02 dla relacji)**
EC 40002 Kotlina Kłodzka Praha hl.n. – Wrocław Świebodzki**
EC 40101 Čerťák Wrocław Świebodzki – Szklarska Poręba Górna – Harrachov
EC 40102 Čerťák Harrachov – Szklarska Poręba Górna – Wrocław Świebodzki
EC 40123 Tyrion Wrocław Świebodzki – Erfurt Hbf. (5:45 dla relacji)
EC 44124 Tyrion Erfurt Hbf. – Wrocław Świebodzki
EN 13075 Warszawa Gł. – Bruxelles Midi [w 1, 3, 5] (15:35 dla relacji)
EN 31074 Bruxelles Midi – Warszawa Gł. [w 2, 4, 6]
EN 54062 Franciszek Józef Kraków Płaszów/Kraków Gł. – Wien Hbf. [w 1, 3, 5] (prowadzi wagony do przewozu aut osobowych) (6:07 dla relacji)
EN 45063 Franciszek Józef Wien Hbf. – Kraków Gł./Kraków Płaszów [w 2, 4, 6] (prowadzi wagony do przewozu aut osobowych)
ECE 13105 Westfalia Warszawa Gł. – Dortmund Hbf (10:55 dla relacji)
ECE 31106 Westfalia Dortmund Hbf – Warszawa Gł.
ECE 15101 Miklós Horthy Warszawa Gł. – Budapest Keleti pu. (11:41 dla relacji)
ECE 51102 Miklós Horthy Budapest Keleti pu. – Warszawa Gł.
ECE 54101 Turniej Czterech Skoczni Kraków Gł. – Innsbruck Hbf (8:25 dla relacji)
ECE 45102 Turniej Czterech Skoczni Innsbruck Hbf – Kraków Gł.

_________________

* – pociąg skrócony do stacji Chabówka; od Chabówki przejazd ZKA
** – pociąg kursuje wyłącznie na terytorium Czech

_________________

Niemcy:
RapidLink-1 Schwedt (Oder) – Eisenach
RapidLink-2 Frankfurt (Oder) – Hannover Hbf
RapidLink-3 Dresden Hbf – Hamburg Altona
RapidLink-4 Frankfurt (Oder) – Leipzig Hbf